آتش نشانی

اعلام و اطفاء حریق

مشاوره، طراحی و اجرای کلیه سیستم های اعلام و اطفاء حریق طبق آخرین استانداردهای بین المللی توسط تیم متخصص

( دارای مجوز از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و انجمن صنفی ایمنی و آتش نشانی)

حريق ممكن است به هر نوع ساختمان ، تأسيسات ويا صنعت حمله ور شود ، بنابراین هيچ خانه ، مدرسه ، اداره ، كارخانه، آزمايشگاه ،‌بيمارستان ، انبار ، خودرو و… نيست كه از خطر آتش سوزي مصون باشد . پس آتش سوزي جنبه عمومي داشته ودر هر جا و براي هركس امكان اتفاق دارد و اغلب متضمن خسارات سنگين مالي و تلفات و جراحات جاني است . بايد در نظر داشت كه حفاظت از حريق به هيچوجه در انحصار سازمان هاي آتش نشاني و يا واحدهاي آتش نشاني نمي باشدو حفاظت اصلي با خود اشخاص و صاحبان صنايع و حرف و مديران سازمان ها است .
بنابراین نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق و همچنین اطفاء بموقع در فاز شروع ، بدون نیاز به اپراتور و به صورت اتوماتیک و شبانه روزی راهیست مطمئن برای حفظ جان افراد وسرمایه ها و تجهیزات که از دید مدیران و دارندگان سرمایه پنهان نخواهد ماند.

این شرکت دارنده مجوزهای لازم و تیم تخصصی و با تجربه بوده و آمادگی هر گونه همکاری در این زمینه را دارد.

بر اساس مواد ۲۷ الی ۳۱ آئین نامه پیشگیری و مبارزه با آتش سوزی در کارگاهها (وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی) کارگاهها باید مجهز به سیستم اعلام حریق باشند. 

– سرویس ،کنترل ،تست و شارژ انواع کپسول آتش نشانی دستی و چرخ دار به همراه بیمه نامه معتبر

– بازدید رایگان از صنایع و مجتمع های مسکونی و ارائه مشاوره در زمینه نوع کپسول های آتش نشانی و جانمایی  

– فروش انواع کپسول آتش نشانی مورد نیاز سازمانها و صنایع مختلف و مجتمع های مسکونی

همه ساله حریق و انفجار در صنایع و مجتمع های مسکونی ،جان بسیاری از افراد را گرفته و صدمات جبران ناپذیری به اموال و تجهیزات وارد می نماید و این در حالیست که بررسي ها ثابت نموده كه بيش از ۷۵ تا ۸۰ درصد حريق ها قابل پيش بيني و پيشگيري مي باشند ،به طوری  که اگر در فاز شروع حریق یک وسیله اطفائی مناسب مانند کپسول آتش نشانی در محل وجود داشته و افراد نحوه استفاده از آن را بدانند چه بسا  از حریقهای سنگین وفجایع بسیاربزرگ جلوگیری خواهد شد.

این شرکت افتخار دارد ضمن فروش انواع کپسول آتش نشانی و تجهیزات اطفاء حریق ودارا بودن کارگاه تخصصی تست و شارژ  کپسول آتش نشانی (با مجوز های لازم) و همچنین ارائه آموزش رایگان ، بتواند در پیشگیری از بروز حوادث تلخ و حفظ جان و مال هموطنان عزیز خدمتگزاری نماید.

مواد قانونی ۱۹ الی ۲۵ آئین نامه پیشگیری و مبارزه با آتش سوزی در کارگاهها (وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی)کارفرمایان را مکلف به تامین تجهیزات اطفاء حریق دستی و چرخدار و تست و شارژ به موقع آنها نموده است